Laureaci

OnLY OnLINE  MUZYCZNE e-KONFRONTACJE MŁODYCH KOSZALIN 2017

 

GRAND  PRIX

Konstancja Śmietańska
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  I      Kategoria  D

Oskar Rzążewski
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Warszawie
Sekcja  IV     Kategoria  E

I  MIEJSCE

Julia Chojnacka
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  I      Kategoria  B

Marta Kubów
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego w Głubczycach
Sekcja  I     Kategoria  B

Martyna Skuza
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  I      Kategoria  B

Piotr Guzowski
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. Nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Sekcja  II      Kategoria  A

Anna Swoboda
Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku Białej
Sekcja  II      Kategoria  E

Aleksander Tryba
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
Sekcja  II      Kategoria  OPEN

Anna Wąsik
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna  I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego, Wrocław
Sekcja  II      Kategoria  OPEN

Karolina Laskowska
Państwowa Szkoła Muzyczna  I i IIst. w Słupsku.  Filia w Sławnie
Sekcja  IV      Kategoria  C

Bartosz Sobala
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  VI     Kategoria  A

Nazar Korgopolov
Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu. Szkoła Muzyczna  I st. im. G. Bacewicz
Sekcja  VI     Kategoria  C

Mikołaj Rytowski
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Sekcja  VI     Kategoria  E

Adam Świstulski
Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu. Szkoła Muzyczna  II st. im. F. Chopina
Sekcja  VI     Kategoria  E

II  MIEJSCE

Hanna Jelito
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  I     Kategoria  A

Maria Kapała
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu
Sekcja  I     Kategoria  A

Małgorzata Kubów
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego w Głubczycach
Sekcja  I     Kategoria  B

Natalia Szendzielorz
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach
Sekcja  II      Kategoria  B

Paweł Szpakiewicz
Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Gdańsku – Wrzeszczu
Sekcja  II      Kategoria  B

Michał Borczyk
Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku Białej
Sekcja  II      Kategoria  D

Mateusz Jocz
Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
Sekcja  II      Kategoria  E

Jan Łomozik
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach
Sekcja  II      Kategoria  E

Dominika Dawidowska
Szkoła Muzyczna im. Z. Noskowskiego w Gdyni
Sekcja  III      Kategoria  OPEN

Apolonia Grąziewicz
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi
Sekcja  IV     Kategoria  A

Aleksandra Jaśkowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  IV     Kategoria  B

Barbara Michalik
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. M. Karłowicza
Sekcja  IV     Kategoria  D

Julia Szczepanowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Kwidzynie
Sekcja  IV     Kategoria  D

Michał Serwin
Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku Białej
Sekcja  IV      Kategoria  E

Monika Kolska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. J. Kaliszewskiej w  Poznaniu
Sekcja  IV      Kategoria  OPEN

Szymon Pelc
Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku Białej
Sekcja  V       Kategoria  E

Kamil Cudzich
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  VII     Kategoria  E

Katarzyna Fiedukiewicz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  VII     Kategoria  E

III  MIEJSCE

Julia Popławska
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  I      Kategoria  C

Aleksandra Ogryzek
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach
Sekcja  II      Kategoria  A

Marianna Szałkiewicz-Nowak
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Sekcja  II      Kategoria  A

Jakub Bohdan
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  II      Kategoria  B

Jan Miodoński
Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku Białej
Sekcja  II      Kategoria  B

Aleksander Krywult
Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Sekcja  II      Kategoria  E

Witold Adamkiewicz
PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie
Sekcja  II      Kategoria  OPEN

Wiktor Pacan
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
Sekcja  II      Kategoria  OPEN

Tymon Gawłowski
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku
Sekcja  III      Kategoria  B

Łukasz Nyc
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  III     Kategoria  C

Mateusz Wójcik
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku
Sekcja  III      Kategoria  C

Konrad Wróbel
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  III     Kategoria  D

Agata Kaczmarek
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  III     Kategoria  E

Anna Piecuch
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  IV     Kategoria  A

Klara Smykowska
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach
Sekcja  IV      Kategoria  B

Marta Ossowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Kartuzach
Sekcja  IV      Kategoria  C

Adrian Palmowski
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie
Sekcja  IV      Kategoria  D

Paulina Sochaj
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  IV      Kategoria  E

Natalia Derejska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi
Sekcja  IV     Kategoria  OPEN

Ignacy Kapica
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
Sekcja  V     Kategoria  A

WYRÓŻNIENIE

Krzysztof Kula
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  I     Kategoria  A

Marta Kubista
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  I     Kategoria  C

Michał Rduch
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  I     Kategoria  C

Michał Woźniak
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
Sekcja  II     Kategoria  OPEN

Lena Cichecka
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi
Sekcja  IV     Kategoria  A

Julia Lach
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Chorzowie
Sekcja  IV     Kategoria  C

Aleksandra Tarabuła
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu
Sekcja  IV     Kategoria  C

Maria Lewicka
Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych  I i II stopnia im. G. Bacewicz w Warszawie
Sekcja  IV     Kategoria  OPEN

Maria Śmietańska
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie
Sekcja  V      Kategoria  B